Pompy hydrauliczne:

Wielotłoczkowe XPi Marki: ATOS, są następcą znanych pomp serii XP oraz X firmy Hydro Leduc. Są to pierwsze na rynku pompy z wychylnym wirnikiem (skośne, łamane), które automatycznie ustawiają się do wybranego kierunku obrotów napędu. Wystarczy podłączyć linie ssania i tłoczenia w odpowiednie miejsca.

Maksymalne ciśnienie ciągłe do 380 bar, objętości robocze od 12 do 130 cm3/obr.

Zębate BG10,20,30, Marki: B&C, BOSCH
Łopatkowe BQ, BV, HQ, TQ i TV Marki: B&C,ATOS,HOF

Silniki Hydrauliczne:

Do wszystkich typów napędu maszyn, urządzeń i pojazdów. Oferujemy w sprzedaży tanie silniki orbitalne o charakterystyce wspólnej dla podobnych dostępnych na rynku towarów OMZR, OMZS, OMZT, a także oferujące wyższe osiągi silniki tłoczkowe skośne M, MX, MXR, MSI oraz radialne ITM, a wkrótce silniki łopatkowe.

W ofercie również:

Szybkoobrotowe silniki skośne mogą być stosowane do napędu sprężarek, wciągarek, śrub łodzi, czy napędu pojazdów i maszyn jak kruszarki, wiertnice itp.

Wolnoobrotowe silniki promieniowe ITM o dużym momencie obrotowym nadają się do napędu pojazdów, oraz maszyn. Stosowane są np. we wtryskarkach. Mogą przy tym startować przy pełnym obciążeniu.

Silniki orbitalne nadają się z kolei do większości zastosowań, gdzie trzeba prostych i tanich rozwiązań. Marki: ROLLTORQ, M+S Hydraulic

Siłowniki Hydrauliczne:

Pełny serwis regeneracja, naprawa używanych siłowników, oraz produkcja nowych siłowników które mogą być zamiennikiem takich marek jak: REXROT,PARKER, METAL-WORK.

Wszelkie zapytania proszę kierować na E-maila na stronie firmy oraz telefonicznie.